Skip to content Skip to footer

Czyszczenie butów – czyszczenie obuwia

Czyszczenie butów to zabiegi mające na celu usunięcie wszelkiego rodzaju plamy i zabrudzenia z obuwia.

Podczas wykonywania usługi, korzystamy z profesjonalnych środków czyszczących, dobieramy techniki i sposoby wykonywanych usług do rodzaju materiału, z którego obuwie jest wykonane.Jeśli Twoje buty mają trudne do usunięcia plamy tj. plamy z krwi, od kawy czy od tłustych sosów, oprócz standardowego czyszczenia, wykonamy usługę odplamiania.

Jak wygląda proces czyszczenia obuwia?

 Każde buty czyszczone są w środku oraz na zewnątrz. Czyszczenie wnętrza obuwia obejmuje również dezynfekcję, aby zapewnić nie tylko dobry wygląd, ale również wyeliminować nieprzyjemny zapach. Dzięki dezynfekcji butów usuwamy drobnoustroje, bakterie i grzyby, dbając przy tym o zdrowie Twoich stóp. W tej usłudze, oryginalne wkładki i sznurowadła są czyszczone, w przypadku gdy są zniszczone, istnieje możliwość wymiany ich na nowe. Ostatnim zabiegiem wykonywanym w tej usłudze, jest impregnacja butów. Wyczyszczone buty impregnujemy nanoprotectorem, impregnatem, który ochroni Twoje buty przed wilgocią i zabrudzeniami. Impregnacja butów to zabieg dzieki, któremu Twoje obuwie utrzyma dobry wygląd przez długi czas.  Czy warto czyścić buty?
Czy usługa czyszczenia przedłuży życie Twoich butów? 

Regularne czyszczenie, dezynfekcja i impregnacja to sposób, aby Twoje buty służyły Ci przez wiele sezonów. 


Chcesz abyśmy dobrali odpowiednie usługi i zapewnili Twoim butom drugie życie?
Skorzystaj z formularza kontaktowego lub Wyślij paczkę. 

Określimy usterki, dobierzemy najlepsze rozwiązanie i skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia kosztów i terminu wykonania usługi. 


Czyszczenie butów zamszowych –  czyszczenie zamszu

Czyszczenie butów zamszowych wymaga specjalistycznych środków. W naszej pracowni pielęgnacji obuwia specjalizujemy się w czyszczeniu butów zamszowych! Zamsz to wyjątkowy materiał, wymagający odpowiedniej pielęgnacji, aby zachować swój dobry wygląd na dłużej.Czyszczenie zamszu jest procesem wymagającym uważności, ponieważ zamsz jest materiałem delikatnym i podatnym na uszkodzenia.W naszej pracowni używamy najlepszych produktów do czyszczenia zamszu, aby zapewnić Twoim butom najlepszą opiekę.Przede wszystkim, czyszczenie zamszu zaczyna się od usuwania brudu i kurzu z butów. Następnie stosujemy specjalne preparaty do czyszczenia butów zamszowych, które nie tylko usuwają zabrudzenia, ale również odświeżają i zabezpieczają zamsz. Aby zapewnić długotrwałą ochronę Twoich butów, zalecamy regularne stosowanie impregnacji butów. Impregnacja zabezpiecza skórę zamszową przed wilgocią i zabrudzeniami, co pomaga przedłużyć żywotność butów wykonanych z zamszu. Nasz doświadczony personel wie, jak odpowiednio zadbać o Twoje zamszowe buty, aby zachować ich dobry wygląd na długi czas.
Jeśli szukasz fachowej pomocy w czyszczeniu i pielęgnacji swoich zamszowych butów, skontaktuj się z nami już dzisiaj! 

Jeśli Twoje zamszowe buty potrzebują odnowienia koloru, dowiedz się więcejRenowacja butów zamszowych

Znudził Ci się kolor Twoich zamszowych butów? Zmień ich kolor – Zmiana koloru butów zamszowych

 


Czyszcznie butów sportowych – czyszczenie sneakersów 

W naszej pracowni pielęgnacji obuwia, zajmujemy się również butami sportowymi, zwłaszcza sneakersami. Czyszczenie sneakersów jest ważne dla ich wyglądu i wytrzymałości, dlatego oferujemy usługi czyszczenia, impregnowania oraz pielęgnacji butów sportowych.Czyszczenie sneakersów to proces, który warto wykonywać regularnie, aby zachować ich estetyczny wygląd. W naszej pracowni stosujemy specjalne preparaty do czyszczenia butów sportowych, które pomagają usunąć nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Po zakończeniu procesu czyszczenia, impregnowanie butów to kolejny ważny krok. Impregnacja butów pozwala zabezpieczyć je przed wilgocią i zabrudzeniami.
Jeśli chcesz aby Twoje ulubione buty sportowe zachowały swój wygląd, dbaj o nie regularnie. 


Czyszczenie białych butów 

W trakcie czyszczenia białych butów, stosujemy tylko najlepsze preparaty, które są delikatne dla powierzchni butów, ale skutecznie usuwają z nich wszelkie zabrudzenia i plamy. Regularne czyszczenie białych butów, da Twoim butom drugie życie i będą Ci służyć przez długi czas, zachowując swoją estetykę. Dlatego, jeśli chcesz cieszyć się idealnymi białymi butami, skorzystaj z naszych usług. Zadbamy o nie jak najlepiej, abyś mógł cieszyć się ich użytkowaniem przez długi czas.


Czyszczenie butów trekkingowych i impregnacja butów trekkingowych

Czyszczenie butów trekkingowych jest ważne, aby utrzymać ich trwałość i wydajność. Należy je regularnie czyścić, aby usunąć zanieczyszczenia i zachować ich wygląd. Impregnacja butów trekkingowych jest również ważnym krokiem, aby chronić buty przed wilgocią i utrzymać ich wydajność w trudnych warunkach terenowych. Aby impregnacja była skuteczna, należy wybrać odpowiedni impregnat i nałożyć go równomiernie na całą powierzchnię butów. Należy pamiętać, że impregnacja powinna być powtarzana co jakiś czas, w zależności od częstotliwości użytkowania butów i warunków atmosferycznych.


Czyszczenie butów skórzanych 

Jeśli posiadasz buty wykonane z gładkiej skóry licowej najlepszym zabiegiem dla tego rodzaju skóry będzie renowacja koloru. Zabiegi dla skórzanych butów to renowacja lub malowanie. Obuwie skórzane oprócz czyszczenie wymaga dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych, takich jak nawilżanie skóry, odnawianie koloru i nabłyszczanie butów. 

Pielęgnacja butów, renowacja obuwia ze skóry licowej – więcej o Renowacja butów.


Czy warto impregnować buty? – Impregnacja butów

Impregnacja butów to proces nakładania na buty specjalnego środka, który ma na celu zabezpieczenie ich przed wilgocią, brudem, plamami i innymi czynnikami zewnętrznymi, które mogą uszkodzić skórę lub inne materiały z których zostały wykonane buty.
Warto impregnować buty regularnie, aby zwiększyć ich trwałość i wytrzymałość. 

1
    Twój koszyk
    Konsultacja usługi
    1 X 0.00  = 0.00 
    1