Skip to content Skip to footer

Wprowadzamy powiew świeżości na rynku usług obuwniczych i dajemy nowe życie butom od 2016 roku. Zajmujemy się czyszczeniem, renowacją i customem obuwia, a wszystko to łączymy z klasycznymi usługami szewskimi.

Jesteśmy pierwszym w Polsce północnej salonem pielęgnacji obuwia. Pomysł na dawanie drugiego życia butom zyskał w czasie naszej działalności wielu wyznawców.

W naszej codziennej pracy korzystamy z wysokiej jakości środków i materiałów dostępnych na rynku aby zapewnić najwyższy poziom wykonania naszych usług.

ButKompany powstało z pasji do butów i rzemiosła.

Nasza misja!

Nie wyrzucamy – naprawiamy!
W czasach pędzącego konsumpcjonizmu stworzyliśmy nową wersję rzemiosła, dzięki której: naprawiamy stare – nie kupujemy nowego, co niewątpliwie wiąże się ze wzrostem świadomości odnośnie ponownego wykorzystywania rzeczy i z zachowaniami proekologicznymi, które obecnie są potrzebne bardziej niż kiedykolwiek. Dzięki naszej codziennej pracy budujemy dobre nawyki naszych klientów, a nasza działalność wpisuje się w trendy zero waste / less waste.

Nowoczesne rzemiosło!
Przyczyniamy się do wzmocnienia pozycji tradycyjnych zawodów rzemieślniczych i łączenia ich z nowymi trendami. W opozycji do masowej produkcji, zawody rzemieślnicze dążą do polepszenia jakości produktów i usług, a ich działalność ma pozytywny wpływ na środowisko i samego konsumenta.

Wyróżnij się z tłumu!
W świecie pełnym konsumpcji i masowej produkcji warto się wyróżniać. Razem z nami stworzysz indywidualny projekt, który dzięki naszej usłudze personalizacji zagwarantuje, że Twój styl będzie unikatowy.

Zespół

Każda firma to przede wszystkim zespół. ButKompany Team to zgrana ekipa ludzi o różnych umiejętnościach i pasjach. Doświadczenie, wzajemne zaufanie, zaangażowanie i współpraca są siłą napędową naszej firmy.

W naszej ekipie każdy ma realny wpływ na tworzenie i rozwój ButKompany. Pomimo różnorodności, mamy wiele wspólnego – naszą pasją są buty i wierzymy w nową wersję rzemiosła, a dobro planety to nasze wspólne dobro.

Napisz do nas!

  Prosimy o przesłanie zdjęć usterek i zabrudzeń z bliska oraz zdjęć obuwia jako całości. Zdjęcia powinny być w jak najlepszej jakości.
  Należy pamiętać, że nawet najlepsze zdjęcia nie oddadzą nigdy 100% rzeczywistości, w związku z tym szacowana wycena oraz termin realizacji, który zaproponujemy na ich podstawie może różnić się od ostatecznych.


  1
   Twój koszyk
   Konsultacja usługi
   1 X 0.00  = 0.00 
   1