Skip to content Skip to footer

Renowacja obuwia – renowacja butów

Renowacja to proces odnawiania obuwia, niwelowania skaz oraz przywracania oryginalnego koloru.

Podczas wykonywania usługi renowacji butów, korzystamy z profesjonalnych środków, dobieramy techniki i sposoby wykonywanych usług do materiału, z którego obuwie jest wykonane.

Odnawianie butów to nie tylko powrót do ich świetności, ale także przedłużenie ich żywotności.

Jak wygląda renowacja butów ?

Pierwszym krokiem jest dokładne czyszczenie obuwia wewnątrz i na zewnątrz.
Kolejnym krokiem jest dezynfekcja obuwia, aby usunąć wszelkiebakterie i grzyby. Najważniejszym etapem jest oczyszczenie powierzchni skóry i odnowienie oryginalnego koloru butów po dobraniu odpowiednich środków i technik do materiału, z którego wykonane jest obuwie. Renowację butów skórzanych koloru wykonujemy poprzez kremowanie, farbowanie lub malowanie butów.  Po odnowieniu koloru, należy zabezpieczyć obuwie przed dalszym zużyciem i zabrudzeniem, dlatego każda para jest przez nas impregnowana nanoprotectorem, impregnatem, który ochroni Twoje buty przed wilgocią i zabrudzeniami. Dzięki impregnacji, Twoje obuwie utrzyma dobry wygląd przez długi czas. W tej usłudze wymieniamy sznurowadła na nowe. 

Czy renowacja przedłuży życie Twoich butów? 

Regularne odnawianie butów, nawilżanie skóry i impregnacja to sposób, aby Twoje buty służyły Ci przez wiele sezonów.  Sprawdź, jak możemy zadbać o Twoje buty!

 


Chcesz abyśmy dobrali odpowiednie usługi i zapewnili Twoim butom drugie życie?
Skorzystaj z formularza kontaktowego lub Wyślij paczkę. 

Określimy usterki, dobierzemy najlepsze rozwiązanie i skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia kosztów i terminu wykonania usługi.  Wyślij buty do naszej pracowni i ciesz się odnowionymi butami.


W naszej pracowni pielęgnacji obuwia oferujemy naprawę butów skórzanych, dzięki którym Twoje ulubione skórzane buty odzyskają swój pierwotny blask. Renowacja butów to proces polegający na odświeżeniu wyglądu butów skórzanych oraz przywróceniu im funkcjonalności. Podczas procesu renowacji skórzanych butów, stosujemy najlepsze metody czyszczenia butów oraz specjalistyczne preparaty do pielęgnacji skóry.
Nasze usługi renowacji obejmują czyszczenie butów, usuwanie przebarwień skóry, zastosowanie nowych past oraz impregnację, dzięki której buty będą chronione przed zabrudzeniami. Jeśli chcesz odnowić skórzane obuwie, kompleksowa regeneracja butów w naszej pracowni to idealne rozwiązanie – wyślij buty już dziś !


Renowacja butów skórzanych


Proces renowacji obuwia rozpoczynamy od gruntownego czyszczenia butów, które pozwala na usunięcie z nich wszelkich zabrudzeń i zanieczyszczeń. Następnie, w zależności od potrzeb, przystępujemy do naprawy zniszczeń butów, takich jak przetarcia czy pęknięcia skóry licowej. Kolejnym etapem jest renowacja koloru wykonywana poprzez kremowanie, farbowanie lub malowanie butów skórzanych. Na zakończenie procesu renowacji butów skórzanych, przeprowadzamy impregnację butów, aby zabezpieczyć je przed zabrudzeniami.
Dzięki naszym usługom renowacji butów skórzanych, Twoje ulubione buty będą wyglądać jak nowe, zachowując swój pierwotny blask i jakość.
Chcesz odnowić skórzane buty? Skorzystaj z naszych usług już dziś!


Renowacja butów zamszowych 


Usługi renowacji butów obejmują również buty wykonane ze skóry zamszowej.
Każda renowacja zawiera kompleksowe czyszczenie oraz zabiegi regeneracyjne i nawilżające skórę. Po wyczyszczeniu butów, szczotkujemy zamsz, aby odzyskać jego naturalną strukturę. Kolejnym krokiem w renowacji butów zamszowych jest nałożenie barwnika w oryginalnym kolorze, dzięki któremu buty zostają odświeżone.Utrzymanie dobrego wyglądu butów zamszowych na dłuższy czas gwarantuje impregnacja, która jest ostatnim etapem renowacji.
Chcesz odnowić swoje ulubione zamszowe buty? Zadbaj o nie już dziś! 


Malowanie butów skórzanych

Malowanie butów skórzanych, to usługa dzięki, której Twoje obuwie odzyska oryginalny kolor i dobry wygląd. Buty są kompleksowo czyszczone, następnie na powierzchnię skóry nakładamy farbę w kolorze jak najbardziej zbliżonym do oryginału. W tej usłudze istnieje możliwość uzupełniania, wyrównywania, podklejania wszelkich ubytków i zadarć widocznych na strukturze skóry. Po uzupełnieniu ubytków, uszkodzone miejsce jest malowane. Ostatnim procesem w usłudze malowania butów jest impregnacja, dzięki której dobry wygląd Twoich butów utrzyma się przez długi czas.


Chcesz wyczyścić swoje buty? Wszystkie informacje znajdziesz na stronie:  Czyszczenie butów


Zmiana koloru butów to idealne rozwiązanie jeśli chcesz odmienić wygląd swoich ulubionych butów: Zmiana koloru / Custom butów 


W naszej pracowni zajmujemy się naprawami obuwia markowego oraz ich pielęgnacją: Pielęgnacja butów premium 

1
    Twój koszyk
    Konsultacja usługi
    1 X 0.00  = 0.00 
    1