Skip to content Skip to footer

Kliknij i zamów:

Wybierz z listy obuwie, które chcesz odnowić i zamów usługę:

 • sneakersy niskie
  (do kostki)
 • sneakersy wysokie
  (za kostkę)
 • sneakersy na koturnie

Renowacja sneakersów to proces odnawiania obuwia, niwelowania skaz oraz przywracania oryginalnego koloru. Każda renowacja zawiera kompleksowe czyszczenie obuwia oraz zabiegi regeneracyjne i nawilżające skórę. 

Sneakersy wykonywane są z różnych materiałów, zaczynając od skóry licowej, zamszu, skóry lakierowanej czy płótna. Każdy z nich cechują inne właściwości, dlatego ważne jest aby dobrać odpowiednie środki i techniki renowacyjne w celu uzyskania jak najlepszego efektu. 

Ostatnim procesem w usłudze renowacji sneakersów jest impregnacja, dzięki której dobry wygląd Twoich butów utrzyma się przez długi czas.

Sneakersy, które poddajemy renowacji to na przykład: ADIDAS, NIKE, PUMA, REEBOK, NEW BALANCE, AIR JORDAN, LE COQ SPORTIF, IGI&CO, TOGOSHI, PEPE JEANS, TOMMY HILFIGER, CALVIN KLEIN, GUESS, HOFF, SAUCONY, ARKK COPENHAGEN, MERRELL, HELLY HANSEN, FILA, ASICS, SALOMON i wiele innych. 

Napisz do nas!

  Prosimy o przesłanie zdjęć usterek i zabrudzeń z bliska oraz zdjęć obuwia jako całości. Zdjęcia powinny być w jak najlepszej jakości.
  Należy pamiętać, że nawet najlepsze zdjęcia nie oddadzą nigdy 100% rzeczywistości, w związku z tym szacowana wycena oraz termin realizacji, który zaproponujemy na ich podstawie może różnić się od ostatecznych.


  1
   Twój koszyk
   Konsultacja usługi
   1 X 0.00  = 0.00 
   1