Skip to content Skip to footer

Renowacja butów zamszowych

Renowacja butów zamszowych to proces przywracania oryginalnego koloru obuwia.

Każda renowacja zawiera kompleksowe czyszczenie oraz zabiegi regeneracyjne i nawilżające skórę. Po wyczyszczeniu butów, szczotkujemy zamsz, aby odzyskać jego naturalną strukturę.
Kolejnym krokiem w renowacji butów zamszowych jest nałożenie barwnika w oryginalnym kolorze, dzięki któremu buty zostają odświeżone.

Utrzymanie dobrego wyglądu butów zamszowych na dłuższy czas gwarantuje impregnacja, która jest ostatnim etapem renowacji. 

Buty zamszowe, które poddajemy renowacji to na przykład: ISABEL MARANT, CHANEL, GUCCI, PRADA, MIU MIU, SAINT LAURENT, JIMMY CHOO, CHRISTIAN LOUBOUTIN, VALENTINO, UNISA, BADURA, ALDO, PATRIZIA PEPE. CLARKS, FABI, APIA, VENEZIA i wiele innych.

Napisz do nas!

    Prosimy o przesłanie zdjęć usterek i zabrudzeń z bliska oraz zdjęć obuwia jako całości. Zdjęcia powinny być w jak najlepszej jakości.
    Należy pamiętać, że nawet najlepsze zdjęcia nie oddadzą nigdy 100% rzeczywistości, w związku z tym szacowana wycena oraz termin realizacji, który zaproponujemy na ich podstawie może różnić się od ostatecznych.