Skip to content Skip to footer

Kliknij i zamów: 

Wybierz z listy obuwie, które chcesz pomalować i zamów usługę:

 • sneakersy niskie
  (do kostki)
 • sneakersy wysokie
  (za kostkę)
 • sneakersy na koturnie

Malowanie sneakersów, to usługa dzięki, której Twoje buty odzyskają oryginalny kolor i dobry wygląd.

W tej usłudze buty są kompleksowo czyszczone, następnie na powierzchnię skóry nakładamy farbę w kolorze jak najbardziej zbliżonym do oryginału.

W malowaniu sneakersów istnieje możliwość uzupełniania, wyrównywania, podklejania wszelkich ubytków i zadarć widocznych na strukturze skóry. Po uzupełnieniu ubytków, uszkodzone miejsce jest malowane.

Ostatnim procesem w usłudze malowania sneakersów jest impregnacja, dzięki której dobry wygląd Twoich butów utrzyma się przez długi czas.

Sneakersy, które malujemy to na przykład: ADIDAS, NIKE, PUMA, REEBOK, NEW BALANCE, AIR JORDAN, TOGOSHI, PEPE JEANS, TOMMY HILFIGER, CALVIN KLEIN, HOFF, SAUCONY, FILA, ASICS i wiele innych. 

Napisz do nas!

  Prosimy o przesłanie zdjęć usterek i zabrudzeń z bliska oraz zdjęć obuwia jako całości. Zdjęcia powinny być w jak najlepszej jakości.
  Należy pamiętać, że nawet najlepsze zdjęcia nie oddadzą nigdy 100% rzeczywistości, w związku z tym szacowana wycena oraz termin realizacji, który zaproponujemy na ich podstawie może różnić się od ostatecznych.


  1
   Twój koszyk
   Konsultacja usługi
   1 X 0.00  = 0.00 
   1