Skip to content Skip to footer

Zmiana koloru / Custom butów

Zmiana koloru 
Custom butów

Customizacja butów to doskonały sposób na stworzenie spersonalizowanego produktu, który idealnie pasuje do Twojego stylu i potrzeb. Stając się właścicielem spersonalizowanych butów, z pewnością będziesz wyróżniać się z tłumu i cieszyć się unikalnym produktem, który został stworzony specjalnie dla Ciebie.

Na czym polega personalizacja butów?

Proces personalizacji butów zapewnia możliwość zdecydowania o wyglądzie butów, dzięki czemu Twój styl będzie unikatowy. W zależności od potrzeb i Twojego pomysłu, możemy przemalować je na inny kolor lub od podstaw wykonać indywidualny projekt wyłącznie dla Ciebie.


Personalizacja butów – zmiana koloru: 

Idealne rozwiązanie na odmienienie swoich ulubionych butów. Znudził Ci się dotychczasowy wygląd Twoich butów? Buty są zniszczone i chcesz zmienić ich kolor? To żaden problem! Tworzymy custom butów nowych i używanych.


Personalizacja butów – malowanie wzorów:

Pierwszym krokiem jest stworzenie unikalnego projektu malowania według Twojego życzenia. Po akceptacji projektu, zajmujemy się personalizacją butów i otrzymujesz unikalny produkt, dzięki któremu będziesz wyróżniał się z tłumu.


Personalizacja butów – malowanie logo:


Chcesz nosić na swoich butach emblemat ulubionego zespołu lub logo swojej firmy? Nie ma problemu, w naszej pracowni stworzymy spersonalizowane buty zgodnie z Twoimi wytycznymi.


Personalizacja butów to nie tylko malowanie butów czy zmiana koloru. W naszej pracowni istnieje możliwość dodania grawerowanego elementu np. metki z logo lub napisem.


Na czym polega personalizacja butów używanych?


W przypadku butów używanych ważnymi elementami są czyszczenie i renowacja, odnowione buty przemalujemy lub wzbogacimy o projekt uzgodniony z Tobą. Drugie życie Twoich butów w nowej odsłonie. Jeśli chcesz zrobić custom butów, skontaktuj się z nami, aby omówić swój pomysł – skorzystaj z formularza kontaktowego. 

Stworzymy dla Ciebie spersonalizowany projekt malowania butów lub dodamy elementy, które sprawią, że Twoje buty staną się wyjątkowe i niepowtarzalne.

 

1
    Twój koszyk
    Konsultacja usługi
    1 X 0.00  = 0.00 
    1