Skip to content Skip to footer

Zmiana koloru butów zamszowych

Pierwszym etapem tej usługi jest kompleksowe czyszczenie butów, następnie na powierzchnię skóry nakładany jest barwnik, który głęboko wnika w strukturę materiału, dzięki któremu możliwa jest zmiana koloru.

 Farbujemy zarówno nowe,  jak i używane buty jednak zmiana koloru skóry zamszowej możliwa jest wyłącznie na ciemniejszy kolor. 

Ostatnim procesem w usłudze farbowania zamszu jest impregnacja, dzięki której dobry wygląd Twoich butów utrzyma się przez długi czas.

Buty zamszowe, którym zmieniamy kolor to na przykład: ALDO, CLARKS, APIA, ECCO, VENEZIA, GINO ROSSI, GUCCI, PRADA, MIU MIU, JIMMY CHOO, VALENTINO, FABI, BALDININI, MARELLA, ELISABETTA FRANCHI, POLLINI, HUGO BOSS i wiele innych.

Napisz do nas!

    Prosimy o przesłanie zdjęć usterek i zabrudzeń z bliska oraz zdjęć obuwia jako całości. Zdjęcia powinny być w jak najlepszej jakości.
    Należy pamiętać, że nawet najlepsze zdjęcia nie oddadzą nigdy 100% rzeczywistości, w związku z tym szacowana wycena oraz termin realizacji, który zaproponujemy na ich podstawie może różnić się od ostatecznych.