Skip to content Skip to footer

Kliknij i zamów:

Wybierz z listy obuwie, które chcesz pomalować i zamów usługę:

 • sneakersy niskie
  (do kostki)
 • sneakersy wysokie
  (za kostkę)
 • sneakersy na koturnie

Malowanie i farbowanie sneakersów, to usługi dzięki, którym Twoje obuwie może zmienić oryginalny kolor i zyskać nowy wygląd.

W przypadku sneakersów z gładkiej skóry, nie ma ograniczeń, możemy przemalować Twoje buty na dowolny kolor. Buty są kompleksowo czyszczone, następnie na powierzchnię skóry nakładamy farbę w kolorze wybranym przez Ciebie.
Jeśli Twoje sneakersy wykonane są z zamszu lub nubuku, możliwe jest farbowanie wyłącznie na ciemniejszy kolor. 

Pierwszym etapem tej usługi jest kompleksowe czyszczenie butów, następnie na powierzchnię skóry nakładany jest wysoko stężony barwnik, który głęboko wnika w strukturę materiału.

Malujemy i farbujemy zarówno nowe jak i używane sneakersy. Ostatnim procesem w tych usługach jest impregnacja, dzięki której dobry wygląd Twoich odmienionych butów utrzyma się przez długi czas.

Sneakersy, którym zmieniamy kolor to na przykład: ADIDAS, NIKE, PUMA, REEBOK, NEW BALANCE, AIR JORDAN, TOGOSHI, PEPE JEANS, TOMMY HILFIGER, CALVIN KLEIN, HOFF, SAUCONY, FILA, ASICS i wiele innych. 

Napisz do nas!

  Prosimy o przesłanie zdjęć usterek i zabrudzeń z bliska oraz zdjęć obuwia jako całości. Zdjęcia powinny być w jak najlepszej jakości.
  Należy pamiętać, że nawet najlepsze zdjęcia nie oddadzą nigdy 100% rzeczywistości, w związku z tym szacowana wycena oraz termin realizacji, który zaproponujemy na ich podstawie może różnić się od ostatecznych.


  1
   Twój koszyk
   Konsultacja usługi
   1 X 0.00  = 0.00 
   1