Skip to content Skip to footer

Kliknij i zamów:

Wybierz rozmiar torebki i zamów usługę czyszczenia:

 •  Mała torebka (mieszcząca format A5)
 • Średnia torebka (mieszcząca format A4)
 • Duża torebka (mieszcząca format A3)

Twoja torebka nosi ślady przetarć od ubrań, plamy lub po prostu jest zabrudzona?
Jeśli chcesz, aby Twoja torebka znów cieszyła nie tylko funkcjonalnością ale również wyglądem, skorzystaj z naszej usługi. 

W procesie czyszczenia torebek staramy się usunąć wszelkiego rodzaju zabrudzenia, plamy i odbarwienia. Torebki wykonywane są z różnych materiałów, dlatego bardzo istotny jest dobór specjalnych środków i technik czyszczących. Po wyczyszczeniu, torebki są impregnowane, dzięki temu zachowają dobry wygląd na dłużej. 

Torebki, które czyścimy to na przykład:  LOUIS VUITTON, BOTTEGA VENETA, CHANEL, GUCCI, FURLA, PINKO, JACQUEMUS, LANVIN, JIL SANDER, PRADA, MOSCHINO, DOLCE & GABBANA, VALENTINO GARAVANI, STELLA MCCARTNEY, TORY BURCH, BALMAIN, MARC JACOBS i wiele innych. 

Napisz do nas!

  Prosimy o przesłanie zdjęć usterek i zabrudzeń z bliska oraz zdjęć obuwia jako całości. Zdjęcia powinny być w jak najlepszej jakości.
  Należy pamiętać, że nawet najlepsze zdjęcia nie oddadzą nigdy 100% rzeczywistości, w związku z tym szacowana wycena oraz termin realizacji, który zaproponujemy na ich podstawie może różnić się od ostatecznych.


  1
   Twój koszyk
   Konsultacja usługi
   1 X 0.00  = 0.00 
   1