Skip to content Skip to footer

Czyszczenie butów zimowych

Ze względu na warunki atmosferyczne buty zimowe są narażone na liczne zabrudzenia, plamy i ślady zasolenia.

Jeśli na Twoich butach widoczne są białe ślady lub ciemne zacieki to znak, że potrzebują czyszczenia z odsalaniem. Jak wygląda proces czyszczenia butów zimowych? 

Na początku stosujemy specjalne środki, które usuwają sól i spowodowane przez nią odbarwienia. Kolejnym krokiem jest czyszczenie podczas, którego staramy się usunąć wszelkiego rodzaju zabrudzenia i plamy. Buty czyścimy na zewnątrz oraz w środku, dodatkowo w celu zapewnienia świeżości każda para jest dezynfekowana. 

Ostatnim procesem w usłudze czyszczenia butów zimowych jest impregnacja, dzięki której oprócz dobrego wyglądu Twoje buty zachowają swoje właściwości izolacyjne.

Buty zimowe, które czyścimy to na przykład:  UGG, EMU AUSTRALIA, TIMBERLAND, INUIKII, MOON BOOT, RED WING i wiele innych.   

Napisz do nas!

    Prosimy o przesłanie zdjęć usterek i zabrudzeń z bliska oraz zdjęć obuwia jako całości. Zdjęcia powinny być w jak najlepszej jakości.
    Należy pamiętać, że nawet najlepsze zdjęcia nie oddadzą nigdy 100% rzeczywistości, w związku z tym szacowana wycena oraz termin realizacji, który zaproponujemy na ich podstawie może różnić się od ostatecznych.