Skip to content Skip to footer

Kliknij i zamów:

Wybierz z listy obuwie, które chcesz wyczyścić i zamów usługę:

 • sneakersy niskie (do kostki)
 • sneakersy wysokie (za kostkę)

Sneakersy wykonywane są z różnych materiałów, zaczynając od skóry licowej, zamszu, skóry lakierowanej czy płótna. Każdy z nich cechują inne właściwości, dlatego ważne jest aby dobrać odpowiednie środki czyszczące i techniki w celu uzyskania jak najlepszego efektu. 

W czyszczeniu sneakersów staramy się usunąć wszelkiego rodzaju zabrudzenia i plamy. Buty czyścimy na zewnątrz oraz w środku, dodatkowo w celu zapewnienia świeżości każda para jest dezynfekowana. 

Ostatnim procesem w usłudze czyszczenia jest impregnacja, dzięki której dobry wygląd Twoich butów utrzyma się przez długi czas.

Sneakersy, które czyścimy to na przykład: ADIDAS, NIKE, PUMA, REEBOK, AIR JORDAN, KANGAROOS, LACOSTE, NEW BALANCE, VEJA i wiele innych. 

Napisz do nas!

  Prosimy o przesłanie zdjęć usterek i zabrudzeń z bliska oraz zdjęć obuwia jako całości. Zdjęcia powinny być w jak najlepszej jakości.
  Należy pamiętać, że nawet najlepsze zdjęcia nie oddadzą nigdy 100% rzeczywistości, w związku z tym szacowana wycena oraz termin realizacji, który zaproponujemy na ich podstawie może różnić się od ostatecznych.


  1
   Twój koszyk
   Konsultacja usługi
   1 X 0.00  = 0.00 
   1