Skip to content Skip to footer

Renowacja butów markowych to proces odnawiania obuwia, niwelowania skaz oraz przywracania oryginalnego koloru. 

 Buty markowe wykonywane są z różnych materiałów, zaczynając od skóry licowej, zamszu, skóry. Każdy z nich cechują inne właściwości, dlatego ważne jest aby dobrać odpowiednie środki i techniki renowacyjne w celu uzyskania jak najlepszego efektu.

Każda renowacja zawiera kompleksowe czyszczenie obuwia oraz zabiegi regeneracyjne i nawilżające skórę.  Ostatnim procesem w usłudze renowacji butów premium jest impregnacja, dzięki której dobry wygląd Twoich butów utrzyma się przez długi czas.

Buty markowe, które poddajemy renowacji to na przykład: ISABEL MARANT, CHANEL, GUCCI, PRADA, MIU MIU, SAINT LAURENT, JIMMY CHOO, CHRISTIAN LOUBOUTIN, VALENTINO, OFF WHITE, DOLCE & GABBANA, CASADEI, AQUAZZURA, DSQUARED2, KENZO, HUGO BOSS  i wiele innych. 

Napisz do nas!

  Prosimy o przesłanie zdjęć usterek i zabrudzeń z bliska oraz zdjęć obuwia jako całości. Zdjęcia powinny być w jak najlepszej jakości.
  Należy pamiętać, że nawet najlepsze zdjęcia nie oddadzą nigdy 100% rzeczywistości, w związku z tym szacowana wycena oraz termin realizacji, który zaproponujemy na ich podstawie może różnić się od ostatecznych.


  1
   Twój koszyk
   Konsultacja usługi
   1 X 0.00  = 0.00 
   1