Skip to content Skip to footer

Chcesz zmienić wygląd swoich butów markowych? Malowanie i farbowanie, to usługi dzięki, którym Twoje obuwie może zmienić oryginalny kolor i zyskać nowy wygląd.
W przypadku butów premium z gładkiej skóry, nie ma ograniczeń, możemy przemalować Twoje buty na dowolny kolor. Buty są kompleksowo czyszczone, następnie na powierzchnię skóry nakładamy farbę w kolorze wybranym przez Ciebie.

Jeśli Twoje buty markowe wykonane są z zamszu lub nubuku, możliwe jest farbowanie wyłącznie na ciemniejszy kolor. Pierwszym etapem tej usługi jest kompleksowe czyszczenie butów, następnie na powierzchnię skóry nakładany jest wysoko stężony barwnik, który głęboko wnika w strukturę materiału

Malujemy i farbujemy zarówno nowe jak i używane buty.
Ostatnim procesem w tych usługach jest impregnacja, dzięki której dobry wygląd Twoich odmienionych butów utrzyma się przez długi czas.

Buty markowe, którym zmieniamy kolor to na przykład: CHANEL, GUCCI, PRADA, MIU MIU, SAINT LAURENT, JIMMY CHOO, CHRISTIAN LOUBOUTIN, VALENTINO, OFF WHITE, FILLING PIECES, DOLCE & GABBANA, CASADEI, AQUAZZURA, ALEXANDER MCQUEEN, ELISABETTA FRANCHI, POLLINI i wiele innych.

Napisz do nas!

  Prosimy o przesłanie zdjęć usterek i zabrudzeń z bliska oraz zdjęć obuwia jako całości. Zdjęcia powinny być w jak najlepszej jakości.
  Należy pamiętać, że nawet najlepsze zdjęcia nie oddadzą nigdy 100% rzeczywistości, w związku z tym szacowana wycena oraz termin realizacji, który zaproponujemy na ich podstawie może różnić się od ostatecznych.


  1
   Twój koszyk
   Konsultacja usługi
   1 X 0.00  = 0.00 
   1