Skip to content Skip to footer

Zabezpieczanie nowych podeszw folią

Kliknij i zamów:

Foliowanie butów | Foliowanie podeszwy | ButKompany.pl

Zabezpieczanie nowych, nieużywanych podeszw specjalistyczną folią to usługa, dzięki której Twoje buty zachowają swój oryginalny wygląd przez długi czas.

Na podeszwę zakładamy specjalną folię samoregenerującą. Jeśli zarysowania po użytkowaniu są nieznaczne lub są wgnieceniami to po odstawieniu obuwia na 1-2 dni folia odzyskuje kształt.

Folia jest przezroczysta, dzięki czemu Twoje buty zachowają oryginalny wygląd. Oprócz zabezpieczenia nowej podeszwy przed uszkodzeniami, folia zapewnia lepszą przyczepność do podłoża.

Buty, w których zabezpieczamy podeszwy to: CHRISTIAN LOUBOUTIN, HERMES, ISABEL MARANT, CHANEL, GUCCI, PRADA, MIU MIU, SAINT LAURENT, JIMMY CHOO, VALENTINO, DOLCE & GABBANA, CASADEI, AQUAZZURA i wiele innych.

 

Napisz do nas!

  Prosimy o przesłanie zdjęć usterek i zabrudzeń z bliska oraz zdjęć obuwia jako całości. Zdjęcia powinny być w jak najlepszej jakości.
  Należy pamiętać, że nawet najlepsze zdjęcia nie oddadzą nigdy 100% rzeczywistości, w związku z tym szacowana wycena oraz termin realizacji, który zaproponujemy na ich podstawie może różnić się od ostatecznych.


  1
   Twój koszyk
   Konsultacja usługi
   1 X 0.00  = 0.00 
   1