Skip to content Skip to footer

W tej usłudze buty są kompleksowo czyszczone, następnie na powierzchnię skóry nakładamy farbę w kolorze jak najbardziej zbliżonym do oryginału.

W malowaniu burów markowych istnieje możliwość uzupełniania, wyrównywania, podklejania wszelkich ubytków i zadarć widocznych na strukturze skóry. Po uzupełnieniu ubytków, uszkodzone miejsce jest malowane.

Ostatnim procesem w usłudze malowania butów markowych jest impregnacja, dzięki której dobry wygląd Twoich butów utrzyma się przez długi czas.

Buty markowe, które malujemy to na przykład: CHANEL, GUCCI, PRADA, MIU MIU, SAINT LAURENT, JIMMY CHOO, CHRISTIAN LOUBOUTIN, VALENTINO, OFF WHITE, DOLCE & GABBANA, CASADEI, AQUAZZURA, ALEXANDER MCQUEEN, KENZO, DSQUARED2, FENDI  i wiele innych. 

Napisz do nas!

  Prosimy o przesłanie zdjęć usterek i zabrudzeń z bliska oraz zdjęć obuwia jako całości. Zdjęcia powinny być w jak najlepszej jakości.
  Należy pamiętać, że nawet najlepsze zdjęcia nie oddadzą nigdy 100% rzeczywistości, w związku z tym szacowana wycena oraz termin realizacji, który zaproponujemy na ich podstawie może różnić się od ostatecznych.


  1
   Twój koszyk
   Konsultacja usługi
   1 X 0.00  = 0.00 
   1