Skip to content Skip to footer

Twoja torebka ma urwany karabińczyk, sprzączkę lub zepsute zapięcie? Urwał się pasek lub rączka? Pojawiły się przetarcia na rogach torebki? 

Jeśli chcesz, aby znów cieszyła się nie tylko estetycznym wyglądem, ale przede wszystkim funkcjonalnością skorzystaj z naszych usług.

Naprawiamy paski i zapięcia magnetyczne, wymieniamy zamki, sprzączki oraz karabińczyki, montujemy łaty w miejscach przetarć. Sposób naprawy Twojej torebki dobierzemy indywidualnie, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Torebki, które naprawiamy to na przykład: LOUIS VUITTON, BOTTEGA VENETA, CHANEL, GUCCI, FURLA, PINKO, JACQUEMUS, PRADA, MOSCHINO, DOLCE & GABBANA, VALENTINO, TORY BURCH, BALMAIN, MARC JACOBS i wiele innych. 

Napisz do nas!

  Prosimy o przesłanie zdjęć usterek i zabrudzeń z bliska oraz zdjęć obuwia jako całości. Zdjęcia powinny być w jak najlepszej jakości.
  Należy pamiętać, że nawet najlepsze zdjęcia nie oddadzą nigdy 100% rzeczywistości, w związku z tym szacowana wycena oraz termin realizacji, który zaproponujemy na ich podstawie może różnić się od ostatecznych.


  1
   Twój koszyk
   Konsultacja usługi
   1 X 0.00  = 0.00 
   1