Skip to content Skip to footer

Zmiana koloru czółenek

Chcesz zmienić wygląd swoich czółenek? Malowanie czółenek, to usługa dzięki, której Twoje obuwie może zmienić oryginalny kolor i zyskać nowy wygląd.

Buty są kompleksowo czyszczone, następnie na powierzchnię skóry nakładamy farbę w kolorze wybranym przez Ciebie. W przypadku skóry licowej, nie ma ograniczeń, możemy przemalować Twoje czółenka na dowolny kolor.
Malujemy zarówno nowe, jak i używane buty.

Ostatnim procesem w usłudze malowania butów jest impregnacja, dzięki której dobry wygląd Twoich odmienionych butów utrzyma się przez długi czas.

Czółenka, którym zmieniamy kolor to na przykład: JIMMY CHOO, CHRISTIAN LOUBOUTIN, CASADEI, AQUAZZURA, APIA, ALDO, GINO ROSSI, SOLO FEME, RYŁKO i wiele innych.

Napisz do nas!

    Prosimy o przesłanie zdjęć usterek i zabrudzeń z bliska oraz zdjęć obuwia jako całości. Zdjęcia powinny być w jak najlepszej jakości.
    Należy pamiętać, że nawet najlepsze zdjęcia nie oddadzą nigdy 100% rzeczywistości, w związku z tym szacowana wycena oraz termin realizacji, który zaproponujemy na ich podstawie może różnić się od ostatecznych.