Skip to content Skip to footer

Czyszczenie butów zamszowych

Buty czyścimy na zewnątrz oraz w środku, dodatkowo w celu zapewnienia świeżości każda para jest dezynfekowana. Istotnym elementem czyszczenia butów zamszowych jest szczotkowanie, dzięki któremu przywracamy oryginalną strukturę skóry.

Jeśli Twoje buty mają plamy z tłuszczu, kawy, trawy czy innych trudnych do usunięcia substancji, oprócz czyszczenia podstawowego zastosujemy specjalne środki odplamiające przeznaczone do skóry zamszowej.

Ostatnim procesem w usłudze czyszczenia zamszu jest impregnacja, dzięki której dobry wygląd Twoich butów utrzyma się przez długi czas.

Buty zamszowe, które czyścimy to na przykład: FABI, MANEBI, BALDININI, MARELLA, ELISABETTA FRANCHI, POLLINI i wiele innych.

 

Napisz do nas!

    Prosimy o przesłanie zdjęć usterek i zabrudzeń z bliska oraz zdjęć obuwia jako całości. Zdjęcia powinny być w jak najlepszej jakości.
    Należy pamiętać, że nawet najlepsze zdjęcia nie oddadzą nigdy 100% rzeczywistości, w związku z tym szacowana wycena oraz termin realizacji, który zaproponujemy na ich podstawie może różnić się od ostatecznych.