Skip to content Skip to footer

Czyszczenie czółenek

Twoje ulubione czółenka, szpilki, koturny są zabrudzone i straciły swój dawny blask? Odpowiednie środki czyszczące dobrane do rodzaju materiału, z których są wykonane, przywrócą im urok. 

Podczas usługi czyszczenia czółenek staramy się usunąć wszelkiego rodzaju zabrudzenia i plamy.  Buty czyścimy na zewnątrz oraz w środku, dodatkowo w celu zapewnienia świeżości każda para jest dezynfekowana. 

Ostatnim procesem w usłudze czyszczenia jest impregnacja, dzięki której dobry wygląd Twoich butów utrzyma się przez długi czas. 

Czółenka, szpilki, koturny, które czyścimy to na przykład: PRADA, MIU MIU, SAINT LAURENT, JIMMY CHOO, CHRISTIAN LOUBOUTIN, VALENTINO, AQUAZZURA, CASADEI, ALDO, KAZAR, LIU JO, MICHAEL KORS, SALVATORE FERRAGAMO, MANOLO BLAHNIK i wiele innych.   

Napisz do nas!

    Prosimy o przesłanie zdjęć usterek i zabrudzeń z bliska oraz zdjęć obuwia jako całości. Zdjęcia powinny być w jak najlepszej jakości.
    Należy pamiętać, że nawet najlepsze zdjęcia nie oddadzą nigdy 100% rzeczywistości, w związku z tym szacowana wycena oraz termin realizacji, który zaproponujemy na ich podstawie może różnić się od ostatecznych.